Astrupgaard Farm Holiday

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    Astrupgaard Farm Holiday Skærbæk villa ligt op 2 km afstand van het Hjemsted Oldtidspark en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    De vakantieboerderij is gesitueerd op ongeveer 10 minuten rijden naar de Kerk van Skærbæk.

    De accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger voor het comfort van de gasten.

    Astrupgaard Farm Holiday villa biedt een complete keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Gasten kunnen ook gebruikmaken van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven om hun eigen maaltijd te bereiden. De dichtstbijzijnde luchthaven Esbjerg bevindt zich op 50 km afstand van de villa.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Astrupgaard Farm Holiday Skærbæk

    De accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartement

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Appartement

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Appartement

    Grootte: 80 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Appartement

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Astrupgaard Farm Holiday Skærbæk

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Astrupgaard Farm Holiday Skærbæk

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Denemarken

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Astrupgaard Farm Holiday villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, is beschikbaar in Astrupgaard Farm Holiday villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Astrupgaard Farm Holiday Skærbæk